Objednávka eBooku:

 

"Tejpování poporodního bříška, bolesti v bedrech i rozestup břišních svalů zvládneš doma i ty sama"

K nákupu tohoto eBooku za 590 KČ

 NAVÍC ZÍSKÁVÁTE bonusy ZDARMA,
se kterými ušetříte téměř 500 KČ:

 • 1
  SLEVA NA TEJPY v hodnotě 100 KČ
  Pokud si pořídíte tento Tejpovací eBook, dostanete ode mne jako dárek 100 Kč poukázku na zakoupení tejpů v e-shopu www.tejpy.cz, kde si já osobně pořizuji BB Tejpy. Se kterými mám skvělou zkušenost, drží, jsou hypoalergenní a prostě se s nimi pracuje úžasně 🙂 Slevový kód vám přijde v samostatném emailu.
 • 2
  TEJPOVÁNÍ JIZVY PO CÍSAŘSKÉM ŘEZU v hodnotě 199 KČ
  Tejpování je také skvělým pomocníkem na jizvy po císařském řezu. Pokud vás trápí vzhled vaší jizvy, je možné s ní něco dělat. Většinou jsou vpadlé, nesymetrické nebo se okolí jizvy špatně prokrvuje. Tejpováním zvýšíte její prokrvení, odplavení toxinů a zajistíte lokální regeneraci porušené tkáně. Díky tejpování budete mít jizvu poddajnější, měkčí a plošší.
 • 3
  TEJPOVÁNÍ BŘIŠNÍ DIASTÁZY v hodnotě 199 KČ
  „Diastáza? To jsem ještě neslyšela, teda něco ano, ale nevím, o co jde…“ Pokud nevíte, o co jde, nejste v tom sama. Diastázou trpí každá 3 maminka a daleko větší procento vůbec nemá ponětí, že diastázou trpí či jak ji spravit. Tejpování je opravdu skvělý pomocník na zvládání břišní diastázy.
 • 4
  DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACI EBOOKU - hodnota nevyčíslitelná 🙂
  Pokud vytvořím nějaké zásadnější změny v eBooku, hned vám zašlu na mail jeho aktualizaci, ať máte stále přehled a nic vám neunikne.

Pokud po přečtení eBooku zjistíte, že tejpování není pro vás, že ho nikdy nevyužijete, nebo nebudete spokojeni, napište mi a já vám vrátím 490 Kč zpět (100 Kč jako poukaz na koupi tejpů vám zůstane napořád).

Potřebujete poradit?

Napište mi na daniela@danieladrobikova.cz

Ráda Vám odpovím na Vaše dotazy.